AUTOSEAL

Technologie uzávěru AUTOSEAL® je tím, co činí jakoukoli láhev CONTIGO® opatřenou tímto mechanizmem funkčně bez nadsázky dokonalou. Přitom je to tak snadné - myšlenka, která tak dlouho nikoho nenapadla - láhev, která se zavře sama, jakmile ji pustíte z ruky. Samozřejmý nápad a geniálně jednoduché řešení: láhev ovladatelná jednou rukou s otvíracím tlačítkem, zavzdušňovacím ventilem a neuvěřitelně ergonomickým pítkem (stiskem tlačítka s nápisem či ikonou loga AUTOSEAL® se otevře pítko, z něhož můžete pít či nalévat, jakmile pak tlačítko opět pustíte, láhev se automaticky uzavře). Patentované inženýrské řešení pro budoucnost, ve které si už více nevzpomenete na primitivní způsoby pití z minulosti. Samočinný mechanizmus uzavírání zabraňuje rozlití tekutiny v případě, že se láhev náhodně převrhne.

UPOZORNĚNÍ

Lahve CONTIGO nejsou určeny pro sycené nápoje vytvářející v nádobě přetlak, jehož důsledkem může být vystříknutí tekutiny při otevření pítka.

Lahve CONTIGO nejsou určeny pro transport vroucí tekutiny, vlivem jejích přirozených vlastností a chování v uzavřeném prostoru by při manipulaci s lahví mohlo dojít k opaření. Láhev vždy naplňujte pouze tekutinou v teplotě vhodné pro konzumaci.

Lahve CONTIGO nejsou určeny k umístění dnem vzhůru. Po nějaké době v této pozici se může objevit průsak, který není důvodem k reklamaci výrobku.

Kontakt

TRANSALPINUS s.r.o. Švihovská 175/5, 301 00 Plzeň +420 373 034 082 sales@transalpinus.cz